Rodzinny weekend z Uważnością 25 – 27 październik 2019

Zapraszamy na rodzinny wyjazd weekendowy wypełniony uważnością. Poprowadzimy warsztaty Mindfulness, zajęcia z fotografii rodzinnej oraz pokażemy jak rozwijać kreatywność u swoich dzieci poprzez zabawę.

W dzisiejszym, pędzącym świecie bardzo trudno o te momenty, w których potrafimy się wyciszyć, wsłuchać w siebie, w rodzinę i spędzić razem wartościowy czas.

Zapraszamy na weekendowy warsztat, podczas którego proponujemy warsztaty Minfulness dla dzieci i rodziców.

Mindfulness dla dzieci i rodziów

Dzisiaj, w świecie pełnym bodźców, bardzo trudno jest nam zrelaksować się i zapanować nad emocjami. Wyobraźmy więc sobie jakie jest to wyzwanie dla dzieci. Dlatego tak ważny staje się trening uważności, który polega na byciu obecnym wobec doświadczenia płynącego zarówno z otaczającego nas świata, jak i z wewnątrz, czyli z naszych myśli i uczuć. Nie chodzi o umiejętność skoncentrowania się na danym obiekcie czy odczuciu. Chodzi o jakość bycia wobec każdego pojawiającego się zjawiska.

Mindfulness dla dzieci i rodziów

Jak ważne są codziennie momenty dowiadujemy się najczęściej wtedy kiedy ich zabraknie. Warsztaty minfulness to okazja, żeby takie momenty złapać, zatrzymać je w pamięci jak najdłużej i czerpać z nich siłę na przyszłe dni. Aby pomóc Wam zapamiętać ten magiczny czas w ramach weekendu zapraszamy Was na zajęcia i sesję fotograficzną, gdzie każdy otrzyma wskazówki dla początkujących, jak najlepiej w kadrach zatrzymać najważniejsze momenty, jak fotografować swoje dzieci, aby każde zdjęcie niosło ze sobą emocjonalny ładunek pozytywnej energii. Po warsztatach każdy otrzyma pamiątkowe zdjęcie Waszej rodziny, aby móc czerpać siłę z tych wspaniałych chwil, jakie razem spędziliście.

Mindfulness dla dzieci i rodziów

Będzie również czas na pobycie ze sobą z otwartym sercem i umysłem. Dla dzieci taki czas jest szczególnie cenny, bo wtedy najprościej nawiązać mogą z rodzicami szczery i bliski kontakt. A piękne okoliczności przyrody umilą ten czas.

Mindfulness dla dzieci i rodziów

Pokażemy Wam również jak łatwo i przyjemnie możecie rozwijać kreatywność u swoich pociech. Wspólnie pobawimy się i poćwiczymy twórcze rozwiązywanie problemów, dzięki czemu dzieciaki zrozumieją, że problem to tak naprawdę wyzwanie i rozbudzą swoją ciekawość na otaczający nas świat. Wszystko to z wykorzystaniem rzeczy, które po prostu mamy w domu. Nie musicie zatem kupować specjalnych i drogich pomocy dydaktycznych, wystarczą chęci i odrobina wiedzy. Bo kreatywność jest w każdym z nas i każdy może się jej nauczyć. W warsztatach wykorzystamy techniki stosowane w międzynarodowym programie edukacyjnym Odyssey of The Mind.

Program:

piątek:
18.00 – kolacja integracyjna
19.00 – zajęcia fotograficzne
sobota:
8.00 – śniadanie
9.30 – warsztaty mindfulness
11.00 – fotografia w plenerze i sesja rodzinna
12-17 – czas wolny
17.00 – obiadokolacja
18.00 – warsztaty kreatywności
niedziela:
8.00 – śniadanie
9.30 – warsztaty mindfulness
11.00 – czas wolny

Prowadzący:

Agnieszka Stefko-Raczyńska – zawodowo rekruter, z zamiłowania i wielkiej pasji fotograf rodzinny i portretowy. Narodziny dzieci sprawiły, że rozwój fotograficzny nabrał tempa i w marcu 2019 roku otrzymała tytuł Akredytowanego Fotografa Dziecięcego. Aparat to jej trzecia ręka. Zdjęcia Agnieszki obejrzysz TUTAJ

Anna Bielska – z wykształcenia filozof oraz trener kreatywności. Z zamiłowania fotograf, podróżnik, wolontariusz w programie Odyseja Umysłu. Prywatnie mama Tosi i Zosi, które wychowuje w duchu Rodzicielstwa Bliskości oraz Porozumienia bez Przemocy. Fascynatka fińskiej edukacji oraz filozofii Mindfulness.

Karol Bielski – nauczyciel z pasją, trener kreatywności, wykładowca akademicki. Uwielbia siedzieć przed mikroskopem i podziwiać wodny świat pobliskich jezior. Swoją ciekawością skutecznie zaraża córki: Tosię i Zosię.

Miejsce pobytu:
Gospodarstwo Agroturystyczne Bronisławy

Gospodarstwo Agroturystyczne Bronisławy to idealne miejsce do naładowania akumulatorów. Kozy, owce, konie, osły i psy pozwolą Wam oderwać się od rzeczywistości. Pyszne domowe jedzenie, kontakt z naturą, możliwość jazdy konnej. Mieści się w malowniczej wsi Bronisławy koło Erminowa, ze świetnym dojazdem z Sochaczewa, Warszawy i innych miejscowości. 

Więcej o Gospodarstwie TUTAJ

Koszt:
1260 pobyt dla rodziny trzyosobowej
1390 pobyt dla rodziny czteroosobowej
1450 pobyt dla rodziny pięcioosobowej

W cenę wliczone są zajęcia, noclegi, śniadania oraz obiadokolacje. Dodatkowo każdy otrzyma pamiątkowe zdjęcie z sesji fotograficznej oraz materiały z warsztatów.

Zapisy:

Zapraszamy do formularza zapisów: TUTAJ

Kontakt: Anna Bielska: 663 484 689 lub kreoteampoznan@gmail.com

Po zarejestrowaniu się należy wpłacić (w ciągu trzech dni roboczych) zaliczkę w wysokości 400 zł. Dane do przelewu otrzymają Państwo w mailu potwierdzającym rezerwację.

Ilość miejsc ograniczona!!!

ZAPRASZAMY 🙂